Masáž peče o tělo a duši!!!

Lída Míchlova

Nad Přívozem 1689, 147 00 Praha 4-Braník
608 247 765
lidija68@seznam.cz

Reviews:

 
"U paní Michlové jsem byla na 10 body forming procedurach a vysledek byl dechberouci, konečne jsem se zbavila celulitidy, letos se tam chystam zas a už se moc tešim."
Natálie
 
 
 
"K paní Michlove už chodím několik let. Její masáže nejsou žádné hlazení, ale cilevedoma rehabilitace. Pokud sedíte u počítače cely den jako já neváhejte. ��"
Hana
 
 
 
"Pani Michlova mi loni pomohla od akutni bolesti zad. Nadale vyuzivam jejich sluzeb jako prevence, jelikoz mam sedave zamestnani a skoliozu patere. Take ocenuji, ze za flexi passy mohu poridit nejen permanentku ruznych procedur pro sebe, ale i darkove poukazy pro rodinu jako darek. Doporucuji vsem, nejen svym pratelum!"
Michala
 
 
 
"Super masaz,chodim k pani Michlove moc rada.Moc mi pomohla tam,kde lekari neodhalili pricinu bolesti zad,hned vedela duvod a konecne je mi dobre.dekuji moc a preji vse jen to dobre !"
Monika
 

Přístrojové baňkování- body forming

    Přistrojové baňkování je metoda tradiční čínské medicíny. Léčebně působí zejména na pohybový systém – uvolňuje svalstvo,     pomáhá od bolesti, zlepšuje prokrvení. Baňková terapie přináší pomoc a úlevu při bolestech zad, hlavy, nespavosti, psychického napětí a dalších problémech, dodává energii a současně má i významné detoxikační účinky, pro které se tato metoda nejvíce     využívá.

Body forming

Podtlakovou masáží dochází k rozštěpení zapouzdřených tukových     buněk. Uvolněný obsah tukových buněk se dostane do mezibuněčného prostoru a následně je odplaven lymfatickým  systémem. Odpadní látky jsou vyloučeny z těla a uvolněný tuk je využitý jako přirozený zdroj energie. I v dalších dnech po ošetření  je podpořeno zvýšené spalování podkožního tuku. Dochází k úbytku tukové tkáně a zeštíhlení.

Silným prokrvením pokožky se zlepší její zásobování výživou a kyslíkem.     Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Během  několika procedur se kůže viditelně zpevňuje a vyhlazuje.

Přístroj Vacupress tedy dosahuje vynikajících výsledků při redukci celulitidy,    zpevňování pokožky, zeštíhlení problematických partií a při formování postavy.

Dále se Vacupress využívá při očistě neboli detoxikaci organismu, kdy lokálně zvyšuje prokrvení organismu a spalování tuků, čímž     redukuje podkožní tuk – odstraňuje celulitidu, prokrvuje a regeneruje vazivo, vyhlazuje pokožku a celkově napomáhá při lymfatické drenáži.

Velmi důležitá je potřeba dodržovat pitný režim. Doporučujeme 3 litry vody denně, ne však močopudné pití jako pivo a káva.

Používáme profesionální přístroj NIODÉ VAC III.

    Doporučený počet masáží je velmi individuální, zpravidla jde o 10 – 15 masáží (2 – 3 krát týdně). Efekt je trvalý, pokud je dále dodržována  správná  životospráva a dostatečný přísun tekutin. Udržovací masáž je vhodná jednou za 4 – 6 týdnů. Velmi nutné je dodržovat pitný režim po celou dobu kůry! 

    Účinky masáže

  • aktivace a zlepšení lymfatického toku
  • odstranění celulitidy, tzv.pomerančové kůže
  • odbourání podkožního tuku, zeštíhlení
  • zpevnění podkožního vaziva ochablých tělesných partií
  • vyhlazení pokožky
  • zlepšení stavu strií
  • zpevnění ochablého bříška, stehen, hýždí
  • odstranění tzv. „syndromu jezdeckých kalhot“
  • posílení ochablých svalů na straně paží

 

REVIEW

"Мы с мужем обратились к гос-же Михловой за помощью и остались более, чем довольны! Работу над своим телом доверяем сугубо профессионалам и это о Лидии! После первого же массажа нагрянули улучшения и чему также обрадовались, это- возможность приобрести карту постоянного клиента. И финансово интересно, и знаешь что в любой момент тебя примут и помогут. Добавлю также, атмофюсфера в помещении супер, оснащены всем новым и необходимым, чистота и все другие условия- позволяют расслабиться после тяжёлого дня. Я, как женшина, естественно не обошлась одним видом массажа спины. Довольна осталась и массажем лица, и лимфодренажем. К лету готова)))) 
И подарочные сертификаты для друзей- что также круто. Сказали, что лучший подарок, тем более когда на себя обычно не хватает времени никому) 
Закончу свой отзыв благодарностью спасибо, пани Михлова, что вы есть! Пусть ваши чудо- ручки ещё долго и долго делают свое дело! Вы лучшая!!"

Diskusní téma: Baňkování (vakuová masáž)

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.