Masáž peče o tělo a duši!!!

Lída Míchlova

Nad Přívozem 1689, 147 00 Praha 4-Braník
608 247 765
lidija68@seznam.cz

Reviews:

 
"U paní Michlové jsem byla na 10 body forming procedurach a vysledek byl dechberouci, konečne jsem se zbavila celulitidy, letos se tam chystam zas a už se moc tešim."
Natálie
 
 
 
"K paní Michlove už chodím několik let. Její masáže nejsou žádné hlazení, ale cilevedoma rehabilitace. Pokud sedíte u počítače cely den jako já neváhejte. ��"
Hana
 
 
 
"Pani Michlova mi loni pomohla od akutni bolesti zad. Nadale vyuzivam jejich sluzeb jako prevence, jelikoz mam sedave zamestnani a skoliozu patere. Take ocenuji, ze za flexi passy mohu poridit nejen permanentku ruznych procedur pro sebe, ale i darkove poukazy pro rodinu jako darek. Doporucuji vsem, nejen svym pratelum!"
Michala
 
 
 
"Super masaz,chodim k pani Michlove moc rada.Moc mi pomohla tam,kde lekari neodhalili pricinu bolesti zad,hned vedela duvod a konecne je mi dobre.dekuji moc a preji vse jen to dobre !"
Monika
 

Klasická/Sportovní/Relaxační masáž

Klasická masáž: dokonalé uvolnění masírované partie, zvýší prokrvení ve svalech, odstraní únavu a nastartuje regenerační proces v organismu. Masáž účinně napomáhá vyplavování toxických látek.

Sportovní masáž: odstraňuje únavu, uvolňuje namožené svaly a přispívá k jejich rychle regeneraci po zvýšené fyzické zátěží.

Relaxační masáž jemná masážní technika navazující uvolnění svalového napětí. Podporuje krevní a lymfatický oběh, napomáhá k nastartování očistného procesu v organismu, posiluje imunitní systém a celkově harmonizuje organismus.

Diskusní téma: Klasická/Sportovní/Relaxační

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.