Body forming

Přístrojové baňkování- body forming

Přístrojové baňkování je metoda tradiční čínské medicíny. Léčebně působí zejména na pohybový systém - uvolňuje svalstvo, pomáhá od bolesti, zlepšuje prokrvení. Baňková terapie přináší pomoc a úlevu při bolestech zad, hlavy, nespavosti, psychického napětí a dalších problémech, dodává energii a současně má i významné detoxikační účinky, pro které se tato metoda nejvíce využívá.

Podtlakovou masáží dochází k rozštěpení zapouzdřených tukových buněk. Uvolněný obsah tukových buněk se dostane do mezibuněčného prostoru a následně je odplaven lymfatickým systémem. Odpadní látky jsou vyloučeny z těla a uvolněný tuk je využitý jako přirozený zdroj energie. I v dalších dnech po ošetření je podpořeno zvýšené spalování podkožního tuku. Dochází k úbytku tukové tkáně a zeštíhlení.

Silným prokrvením pokožky se zlepší její zásobování výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Během několika procedur se kůže viditelně zpevňuje a vyhlazuje.

Přístroj Vacupress tedy dosahuje vynikajících výsledků při redukci celulitidy, zpevňování pokožky, zeštíhlení problematických partií a při formování postavy.

Dále se Vacupress využívá při očistě neboli detoxikaci organismu, kdy lokálně zvyšuje prokrvení organismu a spalování tuků, čímž redukuje podkožní tuk - odstraňuje celulitidu, prokrvuje a regeneruje vazivo, vyhlazuje pokožku a celkově napomáhá při lymfatické drenáži.

Velmi důležitá je potřeba dodržovat pitný režim. Doporučujeme 3 litry vody denně, ne však močopudné pití jako pivo a káva.

Používáme profesionální přístroj NIODÉ VAC III.

Doporučený počet masáží je velmi individuální, zpravidla jde o 10 - 15 masáží (2 - 3 krát týdně). Efekt je trvalý, pokud je dále dodržována správná životospráva a dostatečný přísun tekutin. Udržovací masáž je vhodná jednou za 4 - 6 týdnů. Velmi nutné je dodržovat pitný režim po celou dobu kůry!

Účinky masáže

  • aktivace a zlepšení lymfatického toku
  • odstranění celulitidy, tzv. pomerančové kůže
  • odbourání podkožního tuku, zeštíhlení
  • zpevnění podkožního vaziva ochablých tělesných partií
  • vyhlazení pokožky
  • zlepšení stavu strií
  • zpevnění ochablého bříška, stehen, hýždí
  • odstranění tzv. "syndromu jezdeckých kalhot"
  • posílení ochablých svalů na straně paží