O nás

Vítáme Vás na stránkách našeho masážního salónu. Můžete si u nás vybrat ze široké nabídky masáží, jako jsou masáže klasická/sportovní/relaxační, přístrojová lymfatická, banková. Více informací lze najit na naší stránce Služby.

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Proto jsme vždy připraveni Vám poskytnout ty nejlepší služby. Vyberte si ze široké nabídky našich masáží. Ať už se jedná o zdravotní problém či formování postavy, náš profesionální personál je vám vždy ochotně nápomocen při řešení jakéhokoliv problému. Samozřejmostí je u nás individuální a vždy pozitivní přístup.

Potřebujete poradit, vysvětlit či zjistit podrobnosti? Neváhejte nás kontaktovat.

Lída Michlová

Nic z toho by nebylo možné bez naší masážní terapeutky Lídy Michlové, která má zlaté ruce. Paní Michlová pochází ze západní Ukrajiny, ale již žije v České Republice 15 let. Na Ukrajině vystudovala zdravotní sestřičku, neváhejte se ji zeptat i o rady ohledně obecných zdravotních záležitostí.

V roce 2008 paní Michlová získala certifikaci od Dexer Academy. Od té doby pracovala pro nejlepší pražské salony. Je to profesionálka s dlouholetou praxi v několika masážních stylech.

Naše profesionálně vyškolená masérka Vám vždy pomůže od bolesti či únavy a v příjemném prostředí našeho salónu zažijete to pravé uvolnění a relax.